PIKNIK SĄSIEDZKI
Już 21 czerwca wspólnie z Zarządem Osiedla Samborek zapraszamy Was na **IV Samborski Dzień Sąsiada**!
To wyjątkowe wydarzenie, które od kilku lat integruje mieszkańców, tworzy okazję do rozmów, wspólnego spędzania czasu i budowania dobrych sąsiedzkich relacji.
W tym roku spotkamy na pikniku sąsiedzkim się pod hasłem **„Bezpieczny Sąsiad”**.
Będą atrakcje dla dzieci i dorosłych, warsztaty, spotkania edukacyjne, wspólne aktywności i oczywiście mnóstwo dobrej energii. 
Zarezerwujcie czas i świętujcie razem z nami!
Galeria: https://samborskieprzestrzenie.pl/galeria/
FB fanpage: https://www.facebook.com/share/p/1BRn34cFuh/